129 269
43 134
263 853
676 476

Ved øvre Sjodalsvann (LHL nr. 50) -St. SANDNES 17 12 90

Annonse nr: 3117746

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet 4300 Sandnes 17-12-1990.

LHL 1990, nr. 50.

Objektets tilstand
AuksjonstypeO 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet17.11.2020 22:10:30
Sluttet29.11.2020 19:54:00
Annonse nr: 3117746
Høyeste Budgiver majornerd (11695)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0018.11.2020 14:08:09

Karakterer (11797)  Se selgers karakterbok