127 667
42 882
264 619
678 673

Tanum Kirke, Bærum (LHL nr. 42) - St. VARHAUG 21 12 89

Annonse nr: 3117744

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet 4350 Varhaug 21-12-1989.

LHL 1989, nr. 42.

Objektets tilstand
AuksjonstypeO 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet17.11.2020 22:07:39
Sluttet29.11.2020 19:52:00
Solgt forkr 3,00
Annonse nr: 3117744
Høyeste Budgiver majornerd (11638)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 3,00 (Autobud)19.11.2020 19:12:34
birgholkr 3,0019.11.2020 19:12:34
majornerdkr 1,0018.11.2020 14:08:23

Karakterer (11767)  Se selgers karakterbok