127 898
44 500
262 019
675 423

xxx Erling Nielsen Gratulerer Tøyvask Norsk Arbeide

Annonse nr: 3112329

Gratulerer. Pike vasker tøy med vaskebrett i balje.

Signert: Erling Nielsen

Utg: Norsk Arbeide , unummerert

Poststemplet: FREDRIKSTAD i 1951

Postgåtte hjørner, ellers i god stand

Delt bakside

Format: 9 x 14 cm

Erling Nielsen (f1897 Skien -d1954 Oslo ) norsk tegner.

Du må gjerne kjøpe flere kort for å spare porto. Du kan samle opp i inntil 7 dager.Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet15.11.2020 22:15:00
Sluttet15.12.2020 22:15:00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 3112329
Høyeste Budgiver Nure (5698)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 30,0016.11.2020 17:00:43
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (467)  Se selgers karakterbok