129 312
44 784
265 196
680 297

Voss - ved Fleichers Turisthotell - St. VOSS 19-4-1962

Annonse nr: 3110159

Brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt en meget kraftig knekk tversover kortet, oppe.

Stemplet Voss 19-4-1962.

Normann ??-54-c54?.

Objektets tilstand
AuksjonstypeO 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet14.11.2020 13:56:47
Sluttet26.11.2020 19:58:00
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 3110159
Høyeste Budgiver majornerd (11620)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0018.11.2020 14:09:53

Karakterer (11758)  Se selgers karakterbok