131 540
43 294
265 190
676 529

ISLAND - AFA 1001 (1002)

Annonse nr: 3103988

SE BILDE.......
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet15.11.2020 19:45:00
Sluttet22.11.2020 19:45:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist21 ganger
ISLAND - AFA 1001 (1002)
Annonse nr: 3103988
Høyeste Budgiver jkk1959 (3999)  Se budgivers karakterbok
jkk1959kr 22,0022.11.2020 17:14:11
oeiholmekr 20,0022.11.2020 16:23:29
jkk1959kr 19,00 (Autobud)22.11.2020 16:23:29
jkk1959kr 16,0019.11.2020 19:27:30
oeiholmekr 15,00 (Autobud)19.11.2020 19:27:30
oeiholmekr 12,0019.11.2020 15:11:30
jkk1959kr 10,00 (Autobud)19.11.2020 15:11:30
jkk1959kr 8,0017.11.2020 18:18:23
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (9608)  Se selgers karakterbok