129 196
44 487
261 735
674 996

xxx Thorsrud utg: Børrehaug & Rønning Serie T nr 1460

Annonse nr: 3101523

Godt nytt år. Tegnet av Thorsrud.. Kortet er ikke signert men alle kort fra utgiver med bokstaven T og serienummer på baksiden er laget av Thorsrud.
Jørgen Andreas Thorsrud (1910-1979) norsk illustratør, født i Moss bosatt i Oslo.

Utg: Børrehaug & Rønning Serie T. Nr. 1460

I god stand.

Poststemplet Nei

Delt bakside

Format: 9 x 14  cm

Alle mine objekter starter med xxx
Porto er 20 kr tilsammen uansett antall kort.Kort sendes i avstivet konvolutt.Intet ansvar for bortkomne kort. Kortets tilstand er beskrevet etter beste evne. Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet12.12.2020 22:20:25
Sluttet11.01.2021 22:20:25
Solgt forkr 30,00
Annonse nr: 3101523
Høyeste Budgiver golden53 (5627)  Se budgivers karakterbok
golden53kr 30,0022.12.2020 14:04:44
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (467)  Se selgers karakterbok