127 898
44 500
262 019
675 423

xxx Foran kirken. sign. CRANNER utg: Norsk Arbeide 431

Annonse nr: 3101285

Foran kirken

Birger Cranner (1902-1945) norsk illustratør født i Krisriania, far til visesangeren Alf Cranner.

Utg: Norsk Arbeide 431

Slitte hjørner , et par små brettmerker i øvre kant ellers I god stand.

Poststemplet Nei men skrevet på baksiden

Delt bakside

Format: 9 x 14  cm

Alle mine objekter starter med xxx
Porto er 20 kr tilsammen uansett antall kort.Kort sendes i avstivet konvolutt.Intet ansvar for bortkomne kort. Kortets tilstand er beskrevet etter beste evne. Forskuddsbetaling Vipps eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.12.2020 22:20:24
Sluttet11.01.2021 22:20:24
Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 3101285
Høyeste Budgiver pedrosen (1295)  Se budgivers karakterbok
pedrosenkr 10,0004.01.2021 21:46:07
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (467)  Se selgers karakterbok