128 316
46 165
260 758
671 768

xxx Georg Schumann utg: Norsk Arbeide Serie N 107

Annonse nr: 3098622

Nisse og røyskatt.  Signert george (George Schumann)

Utg: Norsk Arbeide Serie N 115

Svak brettmerke på tvers midt på bildet, postgåtte hjørner , ellers i god stand

Postemplet  OSLO i 1950

Format: 9 x 14 cm

Georg Andreas Schumann (f 1909 Sarpsborg - d 1981 Oslo ) Norsk illustratør og reklametegner. Han brukte ofte kunstnernavnet George som han signerte bildene med. Han hadde også andre signaturer, G. Schumann, S og  G.S  Han gjorde mange illustrasjoner til bøker, glansbilder og postkort.

Du må gjerne kjøpe flere kort for å spare porto. Du kan samle opp i inntil 7 dager.Forskuddsbetaling Vipps , PayPal eller til min bankkonto.

Foreign winners can pay with PAYPAL fee 5% min NOK 5.
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Startet17.11.2020 22:17:00
Sluttet17.12.2020 22:22:00
Solgt forkr 185,00
Annonse vist25 ganger
Annonse nr: 3098622
Høyeste Budgiver Nure (5715)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 185,0017.12.2020 22:14:18
lamasiskr 165,0017.12.2020 22:11:17
Nurekr 150,00 (Autobud)17.12.2020 22:11:17
Nurekr 50,0002.12.2020 17:06:43
Selger:  KortogGodt

Medlem siden: 14.07.2020
Karakterer (494)  Se selgers karakterbok