126 781
43 234
264 446
675 544

##CCCP 1988 P.friskt - ORBITA##

Annonse nr: 3096944

Pent postfriskt merke fra Sovjetunionen. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 0,50
Startet08.11.2020 23:00:36
Sluttet14.11.2020 22:59:00
Solgt forkr 0,50
Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3096944
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 0,5011.11.2020 17:41:07

Karakterer (11843)  Se selgers karakterbok