127 239
46 118
261 693
672 733

Danmark Afa: 1014-15 - Europamerker **

Annonse nr: 3091916

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet06.11.2020 12:10:00
Sluttet13.11.2020 19:05:00
Annonse nr: 3091916
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 5,0006.11.2020 21:20:44
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19786)  Se selgers karakterbok