132 203
43 296
265 362
676 688

GRØNLAND - AFA 399-400 (A-388)

Annonse nr: 3091365

SE BILDE.....
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet13.11.2020 19:50:30
Sluttet18.11.2020 19:50:30
Solgt forkr 4,00
Annonse nr: 3091365
Høyeste Budgiver jkk1959 (3999)  Se budgivers karakterbok
jkk1959kr 4,0015.11.2020 21:35:07
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (9620)  Se selgers karakterbok