128 449
42 919
264 132
678 004

Grønland Afa: 515 -17 - Fossiler på Grønland **

Annonse nr: 3087125

Postfriske. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet03.11.2020 21:15:00
Sluttet10.11.2020 18:57:00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3087125
Høyeste Budgiver Leif H. (3984)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 15,0006.11.2020 21:45:32
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19125)  Se selgers karakterbok