128 996
43 260
263 879
675 698

NK: 1925-26 - Ungdoms-OL **

Annonse nr: 3078378

Postfriskt par. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være litt forskjell i kanten på bakpapiret på tilsendte merker i forhold til de på bildet.

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 22,00
Startet29.10.2020 13:59:00
Sluttet05.11.2020 18:45:00
Solgt forkr 22,00
NK: 1925-26 - Ungdoms-OL **
Annonse nr: 3078378
Høyeste Budgiver Leif H. (3984)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 22,0030.10.2020 17:26:53
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19125)  Se selgers karakterbok