128 965
46 031
261 051
672 887

NK: 1745-46 - Personjubiléer 2010 **

Annonse nr: 3078367

Postfriskt par. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være litt forskjell i kanten på bakpapiret på tilsendte merker i forhold til de på bildet.

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 16,00
Startet29.10.2020 13:55:00
Sluttet05.11.2020 18:43:00
Solgt forkr 16,00
Annonse nr: 3078367
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 16,0030.10.2020 17:27:45
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19786)  Se selgers karakterbok