130 970
43 335
264 433
675 240

NK: 1649-50 - Turistmerker 2007 **

Annonse nr: 3078350

Postfriskt par. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være litt forskjell i kanten på bakpapiret på tilsendte merker i forhold til de på bildet.

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet05.11.2020 18:50:18
Sluttet12.11.2020 18:50:18
Solgt forkr 30,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3078350
Høyeste Budgiver Kalix (7151)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 30,0010.11.2020 19:24:56
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (18711)  Se selgers karakterbok