127 984
44 503
262 051
675 581

TYSKE RIKET - TJENESTE LOT (1005)

Annonse nr: 3075787

SE BILDE.....

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet28.10.2020 10:16:06
Sluttet01.11.2020 21:25:00
Solgt forkr 41,00
Annonse vist20 ganger
Annonse nr: 3075787
Høyeste Budgiver haral1 (512)  Se budgivers karakterbok
haral1kr 41,0001.11.2020 20:56:43
Mikkie 53kr 39,00 (Autobud)01.11.2020 20:56:43
Mikkie 53kr 36,0001.11.2020 20:10:35
haral1kr 33,00 (Autobud)01.11.2020 20:10:35
haral1kr 31,00 (Autobud)01.11.2020 09:30:17
Mikkie 53kr 26,0001.11.2020 09:30:17
haral1kr 15,0001.11.2020 09:26:37
Mikkie 53kr 12,00 (Autobud)01.11.2020 09:26:37
Mikkie 53kr 10,0029.10.2020 04:02:51
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10328)  Se selgers karakterbok