131 575
43 306
265 008
675 862

DDR - FDC 1948 (P-501)

Annonse nr: 3075723

SE BILDE.....  BREVFORSIDE
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet28.10.2020 09:29:10
Sluttet01.11.2020 21:28:00
DDR - FDC 1948 (P-501)
Annonse nr: 3075723
Høyeste Budgiver NORSTAMPS (6827)  Se budgivers karakterbok
NORSTAMPSkr 10,0028.10.2020 12:22:25
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (9607)  Se selgers karakterbok