125 846
43 348
264 437
675 693

##CCCP 1969 P.friskt - 9th TRADE UNION SPARTAKIAD##

Annonse nr: 3074235

Pent postfriskt merke fra Sovjetunionen. Lykke til! PORTO! Postens takster, intet mer =O)

Objektets tilstand
Utropspriskr 0,50
Startet27.10.2020 00:19:15
Sluttet03.11.2020 00:19:00
Solgt forkr 0,50
Annonse nr: 3074235
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 0,5028.10.2020 19:04:21

Karakterer (11843)  Se selgers karakterbok