131 570
43 306
265 010
675 869

##CCCP 1971 P.friskt Sett - JEWELRY##

Annonse nr: 3074233

Pent postfriskt Sett fra Sovjetunionen. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
Startet27.10.2020 00:15:24
Sluttet03.11.2020 00:15:00
Solgt forkr 6,00
Annonse nr: 3074233
Høyeste Budgiver Malvin (2582)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 6,0028.10.2020 19:04:56

Karakterer (11869)  Se selgers karakterbok