128 446
Auksjoner nå
43 308
Fastprisvarer
264 361
Salg siste 12mnd
676 112
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Monnyputt NORGE Stenpla 2582 Grimsbu 9-4-81

Annonse nr: 3073021

 

Beskrivelse
Stenplet merke nr 630

UNDER ligger lenker til alle mine auksjoner Søk der etter hva du ønsker av merker så finner du raskere fram.
 Lykke til   Monnyputt



OBS. Danske vest indien ligger under Danmark


HER ER LENKENE til de eg har på GI Bud


ALT KJØP NO


 1909 - 1945 Nk 96 - 344 (23)
 




Dette gjør eg for at du
 skal finne raskt fram til de du søker.

.AUKSJONER


  Finland stemplet (180)





Lykke til
Monnyputt


KLIKK på lenken under.

• England stemplet (1)
 
• 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 (12) • Færøyene (153) • Irland postfrisk & ustemplet (3) 
• Frimerkehefter (68) • Grønland (143) • Sveits lots & samlinger (1) 
• Frimerkehefter (297) • Island postfrisk & ustemplet (305) • Sveits postfrisk & ustemplet (8) 
• Tjeneste, porto og returmerker (9) • Island stemplet (294) • Østerrike stemplet (1) 
• Diverse (1) • Sverige postfrisk & ustemplet (593) • BRD stemplet (1) 
• Miniatyrark (78) • Sverige stemplet (524) • DDR postfrisk & ustemplet (1) 
• Lot, samlinger & partier (3) • Åland postfrisk & ustemplet (31) • Tyske stater (4) 
• Årssett og minneblokker (19) • Åland stemplet (50) • Diverse Vest Europa (31) 
• Danmark postfrisk & ustemplet (108) • Norden diverse (9) • Øvrige Øst Europa (3) 
• Danmark stemplet (109) • Sverige: Samlinger/lotter (2) • Asia - Stemplet (1) 
• Finland postfrisk & ustemplet (150) • England postfrisk & ustemplet (55) • Mynter fra Sverige (1)
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeF Fastpris
Salgspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet04.12.2020 23:21:08         
Sluttet18.12.2020 22:48:06
Solgt forkr 10,00  
Annonse vist6 ganger
Monnyputt NORGE Stenpla 2582 Grimsbu 9-4-81
Annonse nr: 3073021
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Jeger51 (2838)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Jeger51kr 10,0018.12.2020 22:48:06
Selger:  monnyputt
  
Verifisert
Profilbilde
Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Land: NORWAY
Karakterer (2811)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter