125 323
43 832
262 032
662 181

lot offentlig sak II

Annonse nr: 3071472

6 av merkene i off.sak II hvor 7 og 15 øre er postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet08.11.2020 15:35:22
Sluttet11.11.2020 17:53:24
lot offentlig sak II
Annonse nr: 3071472
Selger:  malamut

Medlem siden: 03.03.2014
Sted: Jømna
Karakterer (2992)  Se selgers karakterbok