127 898
44 500
262 019
675 423

Tyske rike NSDAP tjeneste 1938

Annonse nr: 3069031

AFA 144-153, ubrukte,stemplet nr 154 40 pfenning mangler

Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet23.10.2020 22:22:28
Sluttet02.11.2020 22:19:00
Annonse vist23 ganger
Annonse nr: 3069031
Høyeste Budgiver haral1 (512)  Se budgivers karakterbok
haral1kr 5,0029.10.2020 22:21:58
erpetrankr 3,0029.10.2020 11:38:58
Tuddalkr 1,0024.10.2020 09:56:27
Selger:  Selma11

Medlem siden: 04.04.2013
Sted: gml Fredrikstad
Karakterer (1431)  Se selgers karakterbok