131 139
43 384
265 005
678 155

Grosser Preis 1958

Annonse nr: 3068207

2 frimerker fra Grosser Preis der DDR, 1958, Hestesport. 5 og 10 Pfennig. Postfrisk.
OBS: 5-Pf-frimerke er slitt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet04.11.2020 14:36:04
Sluttet10.11.2020 14:36:04
Grosser Preis 1958
Annonse nr: 3068207
Høyeste Budgiver gjertrud75 (2747)  Se budgivers karakterbok
gjertrud75kr 1,0008.11.2020 08:24:57
Selger:  Frøya47

Medlem siden: 21.09.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (510)  Se selgers karakterbok