130 602
43 336
264 375
675 848

Leipziger Frühjahrsmesse 1959 og 1960

Annonse nr: 3068194

2 frimerker, 1959 20 Pfennig og 1960 20 Pfennig. Postfrisk.
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet04.11.2020 14:20:58
Sluttet10.11.2020 14:20:58
Annonse nr: 3068194
Høyeste Budgiver gjertrud75 (2711)  Se budgivers karakterbok
gjertrud75kr 1,0008.11.2020 08:26:02
Selger:  Frøya47

Medlem siden: 21.09.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (510)  Se selgers karakterbok