130 602
43 336
264 375
675 848

III. Deutsche Turn und Sportfest 1959

Annonse nr: 3068186

6 frimerker fra III. Deutsche Turn und Sportfest Leipzig, 1959. 2 x 5 + 5, 20 + 10, 2 x 25 + 10 og 40 + 20 Pfennnig. Postfrisk.
Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet04.11.2020 14:20:57
Sluttet10.11.2020 14:20:57
Solgt forkr 2,00
Annonse nr: 3068186
Høyeste Budgiver gjertrud75 (2711)  Se budgivers karakterbok
gjertrud75kr 2,0008.11.2020 08:27:18
Selger:  Frøya47

Medlem siden: 21.09.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (510)  Se selgers karakterbok