131 139
43 384
265 005
678 155

Blokk Historische Postuniformen

Annonse nr: 3068180

4 frimerker sammenhengende: 10, 20, 85 og 1,20. Postfrisk.
Objektets tilstand
Utropspriskr 2,00
Startet04.11.2020 14:06:58
Sluttet10.11.2020 14:06:58
Solgt forkr 2,00
Annonse nr: 3068180
Høyeste Budgiver gjertrud75 (2747)  Se budgivers karakterbok
gjertrud75kr 2,0008.11.2020 08:27:48
Selger:  Frøya47

Medlem siden: 21.09.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (510)  Se selgers karakterbok