130 981
43 467
265 071
678 085

Nk 1600 i ** firblokk

Annonse nr: 3066193

Prima postfrisk.

Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
Startet22.10.2020 10:59:09
Sluttet31.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 38,00
Annonse vist18 ganger
Nk 1600 i ** firblokk
Annonse nr: 3066193
Høyeste Budgiver gunnm01 (13224)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 38,00 (Autobud)26.10.2020 00:17:36
milletnokr 36,0026.10.2020 00:17:36
gunnm01kr 32,0025.10.2020 12:15:52
milletnokr 29,00 (Autobud)22.10.2020 19:12:55
solheim9kr 27,0022.10.2020 19:12:55
milletnokr 22,0022.10.2020 15:56:34
solheim9kr 20,00 (Autobud)22.10.2020 15:56:34
solheim9kr 14,0022.10.2020 13:42:18

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok