131 440
43 294
265 228
676 572

Nk 1628 i ** firblokk

Annonse nr: 3065853

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet22.10.2020 05:55:00
Sluttet30.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 16,00
Nk 1628 i ** firblokk
Annonse nr: 3065853
Høyeste Budgiver gunnm01 (13177)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 16,0025.10.2020 12:11:22
solheim9kr 15,00 (Autobud)25.10.2020 12:11:22
solheim9kr 12,0022.10.2020 13:43:09

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok