129 093
42 048
265 282
680 472

643 z .**. Prima postfriske (Hs2-B)

Annonse nr: 3065294

134176 643 z .**. Prima postfriske (Hs2-B)
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
AuksjonstypeX Butikkvare
Salgspriskr 10,00
Referanse nr/#norstamps-shop
Annonse nr: 3065294
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (7201)  Se selgers karakterbok