129 302
43 134
263 842
676 436

703-05 .**. Sett med alle papirtypene. Postfriske

Annonse nr: 3065232

129180 703-05 .**. Sett med alle papirtypene. Postfriske
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
AuksjonstypeB Butikkvare
Salgspriskr 25,00
Referanse nr/#norstamps-shop
Annonse nr: 3065232
Selger:  NORSTAMPS

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (7265)  Se selgers karakterbok