132 412
43 362
265 756
677 993

Østerrike 1951; serie 'Gjenoppbygging' **

Annonse nr: 3064359

Pen lot, komplett serie. Tildels veldig høg katalogverdi

Prima postfrisk

Sjeldent utbud

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet09.11.2020 21:21:29
Sluttet19.11.2020 21:21:29
Solgt forkr 30,00
Annonse vist10 ganger
Annonse nr: 3064359
Høyeste Budgiver Ildagat (3264)  Se budgivers karakterbok
Ildagatkr 30,0013.11.2020 21:45:53
Selger:  YmerX

Pro
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (26751)  Se selgers karakterbok