126 454
43 239
264 425
674 072

Østerrike 1949; serie 'Barndom' **

Annonse nr: 3064355

Pen lot, komplett serie

Prima postfrisk

Sjeldent utbud

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet09.11.2020 21:05:32
Sluttet19.11.2020 21:05:32
Solgt forkr 30,00
Annonse nr: 3064355
Høyeste Budgiver Ildagat (3262)  Se budgivers karakterbok
Ildagatkr 30,0013.11.2020 21:46:36
Selger:  YmerX

Pro
Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (26606)  Se selgers karakterbok