129 795
43 724
265 095
677 973

Nk 1584 i ** firblokk

Annonse nr: 3061204

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
Startet19.10.2020 17:40:00
Sluttet29.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist12 ganger
Nk 1584 i ** firblokk
Annonse nr: 3061204
Høyeste Budgiver gunnm01 (13224)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 22,0025.10.2020 12:09:43
solheim9kr 20,00 (Autobud)25.10.2020 12:09:43
solheim9kr 16,0022.10.2020 13:50:02
Neseguttenkr 14,0020.10.2020 13:23:37

Karakterer (2983)  Se selgers karakterbok