129 056
43 173
264 940
676 527

Nk 1589 i ** firblokk

Annonse nr: 3061199

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet19.10.2020 17:40:00
Sluttet29.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 48,00
Annonse vist19 ganger
Nk 1589 i ** firblokk
Annonse nr: 3061199
Høyeste Budgiver gunnm01 (13170)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 48,0029.10.2020 11:39:36
solheim9kr 45,00 (Autobud)27.10.2020 22:18:06
gunnm01kr 44,0027.10.2020 22:18:06
solheim9kr 39,0027.10.2020 17:34:15
gunnm01kr 36,00 (Autobud)27.10.2020 17:34:15
gunnm01kr 33,0027.10.2020 17:21:49
solheim9kr 30,00 (Autobud)25.10.2020 12:09:01
gunnm01kr 28,0025.10.2020 12:09:01
solheim9kr 24,00 (Autobud)25.10.2020 12:08:12
gunnm01kr 22,0025.10.2020 12:08:12
solheim9kr 14,0022.10.2020 13:48:45
Neseguttenkr 12,0020.10.2020 13:20:36

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok