129 919
43 724
265 092
677 945

Nk 1575 i ** firblokk

Annonse nr: 3061104

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet19.10.2020 16:32:00
Sluttet28.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist11 ganger
Nk 1575 i ** firblokk
Annonse nr: 3061104
Høyeste Budgiver gunnm01 (13224)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 22,0025.10.2020 12:07:49
solheim9kr 20,00 (Autobud)25.10.2020 12:07:49
solheim9kr 14,0022.10.2020 13:56:19
Neseguttenkr 12,0020.10.2020 13:21:53

Karakterer (2983)  Se selgers karakterbok