130 602
43 336
264 375
675 848

Nk 1571 i ** firblokk

Annonse nr: 3061095

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet19.10.2020 16:32:00
Sluttet28.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 26,00
Annonse vist13 ganger
Nk 1571 i ** firblokk
Annonse nr: 3061095
Høyeste Budgiver gunnm01 (13170)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 26,0026.10.2020 14:44:22
solheim9kr 24,0026.10.2020 01:26:05
gunnm01kr 22,00 (Autobud)26.10.2020 01:26:05
gunnm01kr 16,0025.10.2020 12:06:33
solheim9kr 15,00 (Autobud)25.10.2020 12:06:33
solheim9kr 10,0022.10.2020 13:54:10
Neseguttenkr 8,0020.10.2020 13:21:37

Karakterer (2973)  Se selgers karakterbok