130 672
43 336
264 372
675 752

Nk 1578 i ** firblokk

Annonse nr: 3061092

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet19.10.2020 16:32:00
Sluttet28.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 44,00
Annonse vist18 ganger
Nk 1578 i ** firblokk
Annonse nr: 3061092
Høyeste Budgiver gunnm01 (13170)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 44,0026.10.2020 14:44:44
solheim9kr 41,00 (Autobud)26.10.2020 14:44:44
solheim9kr 35,0026.10.2020 01:24:24
gunnm01kr 32,00 (Autobud)26.10.2020 01:24:24
gunnm01kr 26,0025.10.2020 12:05:27
solheim9kr 25,00 (Autobud)25.10.2020 12:05:27
solheim9kr 14,0022.10.2020 13:53:42
Neseguttenkr 12,0020.10.2020 13:22:12

Karakterer (2973)  Se selgers karakterbok