117 656
Auksjoner nå
33 741
Fastprisvarer
259 411
Salg siste 12mnd
651 307
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Island samling 1873-1976 -- SE TEKST OG BILDER

Annonse nr: 3056083

 

Beskrivelse
God samling. De ældste i blandet kvalitet. Forsendelse 140 NOK.

Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter om
  • 00

    Days

  • :
  • 00

    Hours

  • :
  • 00

    Minutes

  • :
  • 00

    Seconds

Slutter20.10.2020 22:16:00
Bud nåkr 135,00  
Annonse vist72 ganger
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver Rockbox (404)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Rockboxkr 135,00 (Autobud)19.10.2020 17:21:43
i-nkr 130,0019.10.2020 17:21:43
Rockboxkr 125,00 (Autobud)19.10.2020 17:21:20
i-nkr 120,0019.10.2020 17:21:20
Rockboxkr 115,00 (Autobud)19.10.2020 17:20:37
i-nkr 110,0019.10.2020 17:20:37
Rockboxkr 102,0019.10.2020 10:49:22
i-nkr 100,00 (Autobud)19.10.2020 10:49:22
i-nkr 77,00 (Autobud)18.10.2020 16:56:50
Bergfinnkr 72,0018.10.2020 16:56:50
i-nkr 56,0017.10.2020 19:46:31
Peramarkkr 51,0017.10.2020 19:20:34
i-nkr 50,00 (Autobud)17.10.2020 19:20:34
i-nkr 10,0017.10.2020 12:55:39
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (16007)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::