129 466
46 033
261 072
672 793

NK: 1506-08 - BL 23 v1 - Kong Olav V 100 år **

Annonse nr: 3055597

Postfriskt miniark. Variant v1 med punktum etter 2003 på kr. 11,00. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet15.10.2020 21:15:00
Sluttet22.10.2020 20:55:00
Solgt forkr 32,00
Annonse vist29 ganger
Annonse nr: 3055597
Høyeste Budgiver Leif H. (4059)  Se budgivers karakterbok
Leif H.kr 32,0022.10.2020 17:38:59
Oddbjnkr 29,0022.10.2020 16:48:45
Leif H.kr 26,00 (Autobud)20.10.2020 18:53:40
Oddbjnkr 26,0020.10.2020 18:53:40
Leif H.kr 24,0020.10.2020 14:03:56
Oddbjnkr 22,0018.10.2020 21:11:05
Leif H.kr 20,0015.10.2020 21:21:22
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (19786)  Se selgers karakterbok