130 934
43 495
265 050
678 007

Eldre brukt julekort, sign. O.M.

Annonse nr: 3053924

M & Co.  Serie 2096.  14x9cm. Svak hjørnebrett, antydning til hjørneslitasje.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet15.10.2020 13:37:47
Sluttet01.11.2020 19:31:00
Solgt forkr 34,00
Annonse vist31 ganger
Annonse nr: 3053924
Høyeste Budgiver Nure (5287)  Se budgivers karakterbok
Nurekr 34,00 (Autobud)15.10.2020 17:08:20
birgholkr 31,0015.10.2020 17:08:20
Nurekr 28,0015.10.2020 16:55:14
birgholkr 25,0015.10.2020 14:35:45
Selger:  sotoha

Medlem siden: 29.08.2015
Sted: Hagan
Karakterer (303)  Se selgers karakterbok