124 517
41 630
261 721
660 611

NK: 978-81 - BL 4 - Frimerkets dag 1985 **

Annonse nr: 3053305

Postfriskt miniark. Arkivbilde.

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 7,00
Startet14.10.2020 21:10:00
Sluttet21.10.2020 20:20:00
Solgt forkr 7,00
Annonse nr: 3053305
Høyeste Budgiver Citroen1309 (1629)  Se budgivers karakterbok
Citroen1309kr 7,0019.10.2020 16:44:44
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (18034)  Se selgers karakterbok