130 547
43 335
264 378
675 733

Nk 1566-68 **

Annonse nr: 3053291

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet14.10.2020 20:40:00
Sluttet23.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 57,00
Annonse vist28 ganger
Nk 1566-68 **
Annonse nr: 3053291
Høyeste Budgiver MortenSB (2630)  Se budgivers karakterbok
MortenSBkr 57,0023.10.2020 13:06:13
solheim9kr 56,00 (Autobud)23.10.2020 13:06:13
solheim9kr 52,0017.10.2020 17:52:42
milletnokr 51,00 (Autobud)17.10.2020 17:52:42
milletnokr 43,0017.10.2020 13:44:18
solheim9kr 40,00 (Autobud)17.10.2020 13:44:18
solheim9kr 31,0015.10.2020 18:35:09
milletnokr 30,00 (Autobud)15.10.2020 18:35:09
milletnokr 25,0015.10.2020 14:23:09

Karakterer (2973)  Se selgers karakterbok