130 976
43 467
265 068
678 059

Nk 1551-52 **

Annonse nr: 3051447

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.10.2020 17:30:00
Sluttet16.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 7,00
Annonse vist10 ganger
Nk 1551-52 **
Annonse nr: 3051447
Høyeste Budgiver Kalix (7192)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 7,0014.10.2020 17:27:12
Leif H.kr 5,00 (Autobud)14.10.2020 17:27:12
Leif H.kr 1,0013.10.2020 19:31:06

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok