126 852
41 002
261 332
659 709

Nk 1544 i ** firblokk

Annonse nr: 3050776

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet13.10.2020 10:59:00
Sluttet17.10.2020 15:05:00
Solgt forkr 28,00
Nk 1544 i ** firblokk
Annonse nr: 3050776
Høyeste Budgiver Kalix (6735)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 28,0017.10.2020 14:56:28
milletnokr 25,00 (Autobud)17.10.2020 14:56:06
Kalixkr 25,0017.10.2020 14:56:06
milletnokr 17,0015.10.2020 14:48:11
Kalixkr 15,00 (Autobud)15.10.2020 14:48:11
Kalixkr 9,0014.10.2020 17:33:09
Leif H.kr 7,00 (Autobud)14.10.2020 17:33:09
Leif H.kr 1,0013.10.2020 19:33:33

Karakterer (2831)  Se selgers karakterbok