123 914
43 772
261 995
662 223

Nk 1543 i ** firblokk

Annonse nr: 3050773

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet13.10.2020 10:59:00
Sluttet17.10.2020 15:05:00
Solgt forkr 22,00
Nk 1543 i ** firblokk
Annonse nr: 3050773
Høyeste Budgiver Kalix (6760)  Se budgivers karakterbok
Kalixkr 22,0017.10.2020 14:56:46
milletnokr 20,00 (Autobud)17.10.2020 14:56:46
milletnokr 16,0015.10.2020 14:48:54
Kalixkr 14,00 (Autobud)15.10.2020 14:48:54
Kalixkr 12,0014.10.2020 17:34:11

Karakterer (2868)  Se selgers karakterbok