131 765
43 344
265 587
677 422

Nk 1531 i små ark **

Annonse nr: 3050584

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet13.10.2020 06:21:00
Sluttet22.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 26,00
Annonse vist23 ganger
Nk 1531 i små ark **
Annonse nr: 3050584
Høyeste Budgiver MortenSB (2630)  Se budgivers karakterbok
MortenSBkr 26,0022.10.2020 14:34:15
solheim9kr 25,00 (Autobud)22.10.2020 14:34:15
solheim9kr 24,0022.10.2020 14:08:20
milletnokr 22,00 (Autobud)18.10.2020 15:55:40
MortenSBkr 22,0018.10.2020 15:55:40
milletnokr 20,0015.10.2020 14:51:15
Kalixkr 19,00 (Autobud)15.10.2020 14:51:15
Kalixkr 12,0014.10.2020 17:39:52

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok