132 211
43 300
265 574
677 228

Nk 1509-13**

Annonse nr: 3049810

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet12.10.2020 22:59:37
Sluttet20.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist26 ganger
Nk 1509-13**
Annonse nr: 3049810
Høyeste Budgiver MortenSB (2630)  Se budgivers karakterbok
MortenSBkr 20,0019.10.2020 21:06:11
milletnokr 18,00 (Autobud)18.10.2020 15:58:29
MortenSBkr 17,0018.10.2020 15:58:29
milletnokr 15,0016.10.2020 11:27:20
Kalixkr 13,00 (Autobud)15.10.2020 14:57:05
milletnokr 12,0015.10.2020 14:57:05
Kalixkr 7,0014.10.2020 17:48:45
Leif H.kr 6,00 (Autobud)14.10.2020 17:48:45
Leif H.kr 1,0013.10.2020 19:36:01

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok