131 765
43 344
265 587
677 422

Nk 1495 i ** firblokk

Annonse nr: 3049393

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet12.10.2020 17:37:00
Sluttet18.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 24,00
Nk 1495 i ** firblokk
Annonse nr: 3049393
Høyeste Budgiver gunnm01 (13177)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 24,0017.10.2020 18:57:52
milletnokr 22,00 (Autobud)17.10.2020 18:57:52
milletnokr 18,00 (Autobud)15.10.2020 19:07:42
solheim9kr 16,0015.10.2020 19:07:42
milletnokr 12,0015.10.2020 15:04:25

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok