131 765
43 344
265 587
677 422

Nk 1494 i ** firblokk

Annonse nr: 3049390

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.10.2020 17:37:00
Sluttet18.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 22,00
Nk 1494 i ** firblokk
Annonse nr: 3049390
Høyeste Budgiver gunnm01 (13177)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 22,0017.10.2020 18:57:31
milletnokr 20,00 (Autobud)17.10.2020 18:57:19
gunnm01kr 18,0017.10.2020 18:57:19
milletnokr 10,0015.10.2020 15:04:53

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok