131 765
43 344
265 587
677 422

Nk 1492 i ** firblokk

Annonse nr: 3049385

Prima postfriske

Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet12.10.2020 17:31:00
Sluttet18.10.2020 15:00:00
Solgt forkr 14,00
Annonse vist12 ganger
Nk 1492 i ** firblokk
Annonse nr: 3049385
Høyeste Budgiver gunnm01 (13177)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 14,0017.10.2020 18:56:31
solheim9kr 12,0015.10.2020 19:08:51
Lars611kr 10,00 (Autobud)15.10.2020 15:05:51
milletnokr 10,0015.10.2020 15:05:51
Lars611kr 5,0015.10.2020 12:40:16

Karakterer (2974)  Se selgers karakterbok